BC Dzūkija

Sportas
0

Alytaus „Dainava“ sezoną namuose užbaigė pralaimėjimu

Alytaus „Dainava“ sezoną namuose užbaigė pralaimėjimuMariaus Šagunevičiaus nuotr.

Praėjusį šeštadienio Alytaus miesto stadione  futbolo klubas „Dainava“ namuose sužaidė pirmos lygos 29-ojo turo paskutiniąsias šio sezono namų rungtynes su svečiais iš Kauno – „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.
Visų susirinkusių komandos sirgalių liūdesiui, dainaviečiams nepavyko išlaikyti turėto pranašumo ir paskutinę rungtynių minutę patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 2:3.
Pirmiesiems rungtynėse pasižymėti pavyko svečiams, kai 16 rungtynių minutę Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipos saugas Audrius Kšanavičius sėkmingai nuginklavo „Dainavos“ vartininko Tomo Tenenės ginamus vartus.
Alytiškiai nepasidavė ir 32 minutę po „Dainavos“ futbolo klubo puolėjo Luko Sendžiko taiklaus smūgio į priešininkų vartus sugebėjo išlyginti rezultatą.
Per likusį pirmo kėlinio laiką abiem komandoms daugiau nieko rezultatyvaus nuveikti nepavyko. Ir komandos į rūbines išsiskirstė švieslentėje esant lygiam rezultatui – 1:1.
Po pertraukos į aikštę sugrįžusi „Dainava“ nemažino žaidybinio tempo ir jau 47 minutę alytiškis Lukas Baranauskas persvėrė rezultatą savo naudai 1:2. Nors atrodė, kad dainaviečiams reikalai eina tinkama linkme, 76 minutę įvarčiu rezultatą išlygino tas pats kaunietis A. Kšanavičius.
Per likusį laiką Alytaus DFK „Dainava“ rezgė pavojingas atakas, tačiau galiausiai kamuolys atsidurdavo svečių vartininko Modesto Stonio rankose. Paskutinę mačo minutę galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkai. Po sąmyšio „Dainavos“ baudos aikštelėje taikliu smūgiu iš arti kauniečiams pergalę išplėšė Kasparas Neverdauskas.
Patyrę 12-ąjį sezono pralaimėjimą „Dainavos“ futbolininkai su 43 taškais užima 8-ąją vietą.
Paskutines sezono rungtynes Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ žais spalio 23-ąją dieną 14 val.  išvykoje su „Panevėžio“ vienuolike.