2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Sportas
0

Alytaus futbolininkėms – bronza

Alytaus futbolininkėms – bronzaASRC nuotr.
Alytiškės futbolininkės, 2016-ųjų sezone laimėjusios šalies moterų I lygos auksą, į savo trofėjų sąrašą įtraukė  ir dar vieną titulą – Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bronzą. Ji pasiekta iškovojus teisę kovoti finalų etape. Rezultatu 4:1 mūsiškės įveikė Mažeikių vienuolikę, o įvarčius Alytaus komandai pelnė Gabija Jakubavičiūtė, Aistė Kaškonaitė, Odeta Kalendauskaitė ir komandos kapitonė Evita Lukšaitė.
Nuo aukščiausių apdovanojimų dzūkaites skyrė vienerios rungtynės, tačiau priešininkėmis tapo favotitėmis laikytos Vilniaus futbolininkės, kurių komandos pagrindinis sąstatas sudarytas iš šalies rinktinės merginų. Alytiškės skaudžiai pralaimėjo rezultatu 0:6 sostinės ekipai. Sidabrą alytiškėms galėjo lemti laimėtos varžybos kovoje su Jonava. Deja, dzūkaitės taip pat patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:3 ir mūsų miesto merginos tapo Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bronzos laimėtojomis.
Geriausia Lietuvos jaunučių sporto žaidynių puolėja buvo pripažinta O. Kalendauskaitė, o naudingiausia Alytaus komandos žaidėja tapo Danielė Svirnelytė.
Šiemet iškovojusios jaunučių žaidynių bronzą, jaunių futbolo sidabrą ir Lietuvos moterų futbolo I lygos auksą alytiškės planuoja sugrįžimą į A lygą. Kad šios svajonės išsipildytų, prireiks ne tik merginų pastangų, bet ir teigiamo Alytaus miesto savivaldybės pritarimo bei lėšų.
Marius Šagunevičius
Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!