2016 m. gruodžio mėn. 1 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Verslas
0

Alytaus miesto savivaldybės vadovai domėjosi įmonės „Theca furniture“ veikla

  • Alytaus miesto sav. nuotr.

 

 

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius apsilankė neseniai Alytuje pradėjusioje veikti įmonėje „Theca furniture“. Miesto vadovai domėjosi įmonės veikla ir ateities planais.

„Apsilankyti naujoje įmonėje buvo smalsu. Norėjosi pasižiūrėti, kaip įmonės vadovams sekasi organizuoti pirmuosius darbus, pasidomėti, ar pakanka darbo jėgos,“ – apie apsilankymo UAB „Theca furniture“ tikslą sakė miesto vadovas.

Anot Alytaus miesto savivaldybės mero V. Grigaravičiaus, darbo sąlygos įmonėje geros, tad belieka palinkėti, kad ji sėkmingai veiktų ir ateityje sukurtų dar daugiau darbo vietų.

Kaip teigė įmonės generalinė direktorė Jolanta Rebždienė,   UAB „Theca furniture“ – skandinaviško kapitalo įmonė iš kitų išsiskirianti, tuo jog gamina individualius baldus. „Įmonėje apsilankęs klientas iš tam tikro asortimento gali išsirinkti tam tikros modifikacijos baldus. Kliento išsirinktas baldas pagaminamas per pakankamai trumpą laiką“ – teigė įmonės vadovė.

Anot J. Rebždienės, jos vadovaujama įmonė gana sparčiai plečiasi. Šiemet UAB „Theca furniture“ veikla išsiplėtė 20 proc., o įmonės įsikūrimas Alytuje – vienas iš jos augimo etapų. UAB „Theca furniture“ jau dešimtmetį sėkmingai veikia Kaune, taip pat turi siuvyklas Jonavoje ir Kaišiadoryse. „Alytuje numatoma visa baldų gamyba nuo pat pradžios iki pabaigos. Įmonė į patalpų įrengimą Alytuje investavo apie 2 mln. Tiek čia investuota ne tam, kad greitu laiku iš šio miesto pasitrauktume, o tam, kad jame užtruktume ilgiau,“ – apie įmonės kūrimosi procesą ir ateities planus pasakojo J. Rebždienės.

Šiuo metu Alytuje įsikūrusioje įmonėje dirba 40 darbuotojų, dar 15 – apmokami Kaune. Iki metų pabaigos įmonė Alytuje ketina įdarbinti apie 150 – 200 darbuotojų, o vėliau darbuotojų skaičius turėtų išaugti iki 300.

Pagrindinė problema su kuria šiuo metu susiduria įmonė – darbo jėga. Pasak UAB „Theca furniture“ generalinės direktorės J. Rebždienės, šiuo metu įmonei reikalingi siuvėjai, baldų apmušėjai, logistikos specialistai, kt. darbuotojai.

 

Alytaus miesto sav. inf.

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!