2016 m. lapkričio mėn. 29 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Gyvenimas
0

Alytaus rajono socialinei darbuotojai – ministrės padėka

Alytaus rajono socialinei darbuotojai – ministrės padėkaAlytaus r. sav. nuotr.

 

Daugų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Lina Diksienė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame konkurse „Gerumo žvaigždė“ buvo apdovanota ministrės Algimantos Pabedinskienės padėka.

Į „Gerumo žvaigždę“ pretendavo beveik 70 kandidatų. Iš jų tik 18 buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Vilniuje „Lietuvos ryto“ studijoje.

L. Diksienę pasveikino Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė, Daugų seniūnas Vydas Raudonis.

Konkursas „Gerumo žvaigždė“ skirtas išrinkti geriausią socialinį darbuotoją šešiose kategorijose. L. Diksienė buvo nominuota kategorijoje „Už darbą su neįgaliaisiais“.

Socialinio darbo organizatore Daugų seniūnijoje moteris dirba nuo 2008 m. Ji yra įgijusi VU vadybos ir verslo administravimo kvalifikacinį laipsnį, socialinio darbuotojo kvalifikaciją Lietuvos edukologijos universitete.

Kolegos socialiniai darbuotojai L. Diksienę apibūdina kaip draugišką, sugebančią organizuoti ir suburti kolektyvą ir bendruomenės narius.

 

Alytaus r. sav. inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!