2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Verslas
0

Alytaus verslininkams pristatytas miesto bendrasis planas, verslo skatinimo programa, atliekami ir planuojami darbai

  • Alytaus m. sav. nuotr.

Tęsiami susitikimai su Alytaus verslininkais. Alytaus miesto vadovų ir įmonių atstovų susitikime pristatyta aktyvaus verslo erdvė Alytuje – „Spiečius“, Alytaus ekonomikos ir verslo akademija, verslo skatinimo programa, aptarti vykdomi ir planuojami infrastruktūros gerinimo darbai, investicinių projektų vykdymas. Verslininkams taip pat pristatytas Alytaus miesto bendrasis planas, kurį artimiausiu metu planuojama teikti tvirtinti Alytaus miesto savivaldybės tarybai.

„Labai svarbu bendrauti ir bendradarbiauti tiesiogiai. Tuomet greičiau bei aiškiau pastebimos ir sprendžiamos problemos. Manau, susitikti ir aptarti atliekamus ir planuojamus atlikti darbus – naudinga tradicija. Tikimės sulaukti jūsų pastabų, nuomonių“, – susitikime kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Investicinių projektų skyriaus vedėja Neringa Rinkevičiūtė, pristatydama vykdomus ir planuojamus projektus pabrėžė, kad šiuo metu siekiant Europos Sąjungos finansavimo pateiktas buvusios pramonės teritorijos Pramonės g. 1 Alytuje, pritaikymo verslo vystymui ir plėtrai patikslintas projektinis pasiūlymas ir paraiška. Bus kompleksiškai atnaujinta apleista teritorija Pramonės g. 1, šią erdvę ir joje esančią infrastruktūrą pritaikant verslo plėtrai, naujoms darbo vietoms kurti. Numatoma pagrindinė veikla: teritorijos sutvarkymas, apšvietimo tinklų įrengimas ir atnaujinimas, privažiavimo gatvės, būtinų komunikacijos tinklų, automobilių aikštelių ir inžinerinių tinklų įrengimas.

2016 m. rugpjūtį pradėtas įgyvendinti Socialinio būsto plėtros Alytaus mieste projektas – bus perkami 35 socialiniai būstai, iš kurių 3 pritaikyti neįgaliesiems. Taip pat pateikti šie projektiniai pasiūlymai:  Perspektyvinės gatvės nuo Pramonės g. iki Naujosios g. Alytuje įrengimo, Saugaus eismo priemonių Alytaus mieste diegimo, Užterštos naftos bazės teritorijos Alytaus miesto savivaldybėje, Geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimo, Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Alytaus regione.

Miesto vadovai taip pat pakvietė verslininkus visuomet kreiptis iškilus klausimams ar turint pasiūlymų dėl miesto problemų sprendimo. Pasak verslininkų, tokie susitikimai – tinkamas būdas išsakyti rūpimus klausimus, padiskutuoti.

Kiekvieną ketvirtį vykstantys susitikimai su verslininkais – ne vienintelis verslo ir savivaldos bendradarbiavimo Alytuje būdas. Pastaraisiais mėnesiais besidomėdami Alytaus įmonėmis, jų veikla bei siekdami gerinti sąlygas verslui Alytuje, miesto vadovai taip pat rengia vizitus į Alytaus įmones.

 

Alytaus m. sav. inf.

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!