2016 m. lapkričio mėn. 29 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Gyvenimas
0

Alytiškio įkurtame Auto Moto parke ekstremalios pramogos

  • Edgaro Burneikos nuotr.

Daugelis nesugalvoja, ką įdomaus nuveikti savaitgalį, ar kaip įsimintinai surengti bernvakarį, mergvakarį.  Auto Moto parko savininkas Lukas Perminas siūlo puikią galimybę. Jaunasis verslininkas ekstremaliomis pramogomis susidomėjo dar vaikystėje. Žmogus, kuris įtraukė jį į šį sportą, buvo jo tėtis. Lukas auto moto parką prikėlė antram gyvenimui ir dabar džiaugiasi sėkme.

„Prieš  7-8 metus tėtis sugalvojo pradėti organizuoti keturračių, motociklų, džipų varžybas, taip gimė idėja įrengti Auto Moto parką. Tačiau vėliau teko tą veiklą nutraukti. Kai buvau vaikas, viskas buvo įdomu, nors nesuprasdavau kiek reikia įdėti pastangų, kad įgyvendintum idėją ir pritrauktum dalyvių. Man pačiam ši idėja patinka,todėl toliau tęsiu parko veiklą“, – kalbėjo Lukas Perminas.

Auto moto parko savininkui buvo kilusi idėja pagaminti savo automobilį. Galbūt daugeliui tai atrodytų neįmanoma ar per daug vargo, bet Lukas savo svajonę įgyvendino.

„Prieš porą metų gimė idėja pagaminti savo automobilį, buvau labai motyvuotas, padariau brėžinius kompiuteryje, tada su savo komanda griebėme ir padarėme. Automobilį pavadinome Frankenšteinu. Jis sulaukė susidomėjimo, buvom kviečiami į įvairias parodas. Taip pat dalyvavome vienoje didžiausių parodų Baltarusijoje“, – pasakojo Auto Moto parko įkūrėjas

Jaunasis verslininkas sulaukia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio sportininkų, atvykstančių išbandyti trasas bei bagius.

„Buvo atvažiavę sportininkai iš Rusijos, Lenkijos. Parko paslaugomis naudojasi ir Lietuvos sportininkai. Entuziastai bagiu pasivažinėti, atvyksta iš Mažeikių, Tauragės ir kitų kraštų. Malonu, kad žmonės atvyksta iš įvairių miestų, tai reiškia, kad žino apie Auto Moto parką“, – džiaugėsi L. Perminas

Vaikinas ateityje planuoja labiau išpopuliarinti Auto Moto parko veiklą bei teikti dar daugiau paslaugų.

 

Modesta Kvedaravičiūtė

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!