2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Aktualijos
0

Alytuje baigiama įrengti nauja žiedinė sankryža

  • Žiedinės sankryžos įrengimas. Kęstučio Ražanausko nuotr.

Alytuje baigiamas įgyvendinti dar vienas projektas, kurio metu mieste įrengiama žiedinė sankryža. Kalniškės, Punsko ir Ūdrijos gatvių sankirtoje jau į pabaigą eina rekonstrukcijos darbai.

„Projektas apima Punsko, Kalniškės ir Ūdrijos gatves, įrengiant žiedinę sankryžą. Projektas pradėtas įgyvendinti šių metų liepos mėnesį, įgyvendinimo terminas 6 mėnesiai, o vertė 692 tūkst. eurų. Šiuo metu didžioji dalis darbų jau atlikta, šį mėnesį planuojama pabaigti asfaltavimo darbus. Liks įrengti žiedo apšvietimą, pakloti šaligatvius, pasėti veją ir sutvarkyti ženklinimą. Abejonių nekyla, kad šis projektas bus įgyvendintas šiais metais, o pagal sutartį 2017 metų sausio mėnesį bus baigtas“,- apie projekto įgyvendinimą kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Stumbras.

Pasak S. Stumbro, poreikis įrengti žiedinę sankryžą šioje vietoje buvo didelis. Būtinybė buvo ir tai reikėjo padaryti gerokai anksčiau, tačiau dėl finansinių klausimų viskas pasistūmėjo. Visos sankryžos, kurios nėra taisyklingos – yra pavojingos, o tokiose sankryžose įrengti šviesoforo reguliuojamas sankryžas yra netikslinga. Srautus labai gerai sureguliuoja ir problemas išsprendžia žiedinės sankryžos.

Atliekant projektų įgyvendinimo darbus visada atsiranda šiokių tokių trikdžių, tačiau šis projektas įgyvendinamas sklandžiai.

„Problemų kažkokių neiškilo. Savotiškai yra dėkinga teritorija, nes nėra per daug įvairų inžinerinių tinklų toje vietoje. Yra lietaus kanalizacija, elektros kabelis, tačiau tai tik smulkmena, prieš tai su kuo susiduriama įgyvendinant įvairus kitus projektus. Ši situacija yra tikrai dėkinga“,- džiaugėsi pašnekovas.

Artimiausiu metu Alytuje numatyta dar dvi žiedinės sankryžos. Jos atsiras Naujojoje gatvėje išvažiuojant iš Alytaus.

 

Viktorija Ražukaitė

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!