2016 m. lapkričio mėn. 30 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Gamta
0

Atgimsta apleistos teritorijos – sutvarkytas Vandens takas

  • Alytaus. sav. nuotr.

Praėjusią savaitę naują įstaigos pavadinimą ir veiklos nuostatus patvirtinusi VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ atkreipė dėmesį į apleistas Alytaus miesto vietas – sutvarkyta teritorija šalia autentiškos vandens tako dalies.

Alytaus miesto erdves VšĮ „Alytaus parkai“ pradėjo tvarkyti nuo rugpjūčio vidurio.

„Miesto gyventojai ir miesto svečiai jau seniai buvo pastebėję šios įstaigos darbuotojų rūpinimąsi savo miesto erdvėmis. Įstaigos darbuotojai, pradėję tvarkyti miestą, iš karto atkreipė dėmesį į gražias miesto vietas, kurios nepelnytai buvo primirštos“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti vedėjo funkcijas, Palmira Raškauskienė.

VšĮ „Alytaus parkai“ Senamiesčio teritorijų tvarkymo darbų vadovė Janė Raišutienė ėmėsi iniciatyvos, kad būtų apšienautas ir atidengtas Vandens takas. Nušienavus žolę ir nuvalius laiptus, atsivėrė senasis statinys. Miesto ūkio skyriaus iniciatyva taip pat įrengti laiptų turėklai, kad senųjų gatvelių gyventojai galėtų saugiai leistis taku į Žaliąją gatvę, o pėstieji iš Žaliosios gatvės ateiti tiesiai į Vilniaus gatvę.

Vandens takas Alytuje buvo įrengtas  tarpukariu, siekiant gerinti gyventojų aplinkos sąlygas, t. y. lietaus vandeniui nuvesti net nuo Vilniaus gatvės. Taku nuolat naudojosi aplinkinių gatvių gyventojai, juo eidavo iš miesto centro į Žaliąją gatvę ir ligoninę.

 

Alytaus m. sav. inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!