Sportas
0

„Dzūkija“ suklupo Panevėžyje

„Dzūkija“ suklupo PanevėžyjeKlubo „Dzūkija“ nuotr.

Šeštadienio popietę Alytaus „Dzūkija“ Panevėžyje susitiko su „Lietkabelio“ komanda. Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje šeimininkavę svečiai šventė pergalę rezultatu 94:77.

Rungtynės prasidėjo Mindaugo Lukauskio dėjimu. Prie to pačio Ben Madgen pridėjo tritaškį ir svečiai pabėgo į priekį 5:0. „Dzūkija“ nuolat klydo puolime bei sunkiai rinko taškus, o „Lietkabelio“ ekipa pasinaudojo greitomis kontratakomis ir, sužaidus pirmąjį kėlinį, panevėžiečiai pirmavo dviženkliu pranašumu (28:16).

Antrame kėlinyje „Dzūkijai“ buvo pavykę skirtumą sumažinti iki 7 taškų, bet tritaškį pataikė M. Lukauskis ir dvitaškį reidu po krepšiu pridėjęs Lorenzo Williams ir sugražino turėtą dviženklį pranašumą (37:25). Po „Dzūkijos“ stratego Andrejaus Urlepo paprašytos minutės pertraukėlės dzūkams buvo vėl pavykę sumažinti skirtumą iki vienaženklio skaičiaus, bet sėkmingos šeimininkų atakos, sužaidus 20 minučių, privertė Alytaus „Dzūkijos“ komandą atsilikti rezultatu 57:33.

Po ilgosios pertraukos alytiškiams taip pat  sunkiai sekėsi tvarkytis su „Lietkabelio“ komanda. Šeimininkai spurtavo 11:4. Visgi, sužaidus trečiąjį kėlinį,  „Dzūkijai“ pavyko sumažinti skirtumą iki 28 taškų, 85:57.

Ketvirto kėlinio pradžioje ir toliau „Dzūkija“ nerado priešnuodžių panevėžiečiams. Tačiau A. Urlepo auklėtiniai, rungtynėms einant į pabaigą, sumažino skirtumą. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, Alytaus „Dzūkija“ rezultatu 94:77 turėjo pripažinti Panevęžio „Lietkabelio“ pranašumą.

Alytaus „Dzūkija“: Anatoly Kashirov 23, Osvaldas Mačernis ir Jimmy Gavin po 12 taškų, Paulius Morkeliūnas ir Karolis Guščikas po 9 taškus.

Panevėžio „Lietkabelis“: Ben Madgen 17, Žygimantas Janavičius 15, Donatas Tarolis 14 taškų.