2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Gyvenimas
0

Į užtarnautą poilsį išlydėta Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė

  • Lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė išlydėta į užtarnautą poilsį. Kęstučio Ražanausko nuotr.

Į užtarnautą poilsį išlydėta Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė Domicelė Šiugždinienė. Jai sveikinimus skyrė ir už darbą dėkojo Alytaus miesto savivaldybės vadovai ir Švietimo skyriaus darbuotojai.

„Gaila, kad metai labai greitai eina. 45 metai mano darbo stažo praėjo labai greitai, atrodo, kad dar tik šiandien atėjau į šią įstaigą. Žinoma, įstaigos palikti negaila, nes palieku brandžią ir mylinčią bendruomenę ir žinau, kad ateis jaunas žmogus, kuris dirbs sėkmingai ir mylės vaikus kaip ir aš“,- kalbėjo Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė D. Šiugždinienė.

45 metus švietimo sričiai atidavusiai D. Šiugždinienei buvo įteikta Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus padėka už ilgametį, kūrybišką pedagoginį ir sėkmingą švietimo vadybinį darbą bei gerosios darbo patirties sklaidą.

„Aš manau, kad nuo vadovo viskas priklauso. Lyderis ir vadovas yra du skirtingi dalykai. Vadovas yra tas kuris liepia, o lyderis tas – paskui kurį norisi eiti, tad toks žmogus yra labai svarbus bet kokiame kolektyve‘,- teigė Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė.

Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė D. Šiugždinienė, paklausta, kaip jai pavyko išlaikyti darnų kolektyvą, sakė, kad norint tai padaryti, reikia įdėti daug pastangų.

„Visko buvo, bet aš esu pastovus žmogus, tačiau nemėgstu rutinos, tad aš mėgdavau keistis kolektyve, stengiausi surengti įvairesnes šventes, vaikams įvairesnius renginius organizuoti. Aš nenorėjau niekur bėgti, nes aš šitą darbą gerai žinau ir išmanau“, – teigė D. Šiugždinienė.

Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorės pareigas užims šiuo metu pavaduotojos ugdymui pareigas einanti Asta Andrijauskienė.

 

Viktorija Ražukaitė

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!