2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Aktualijos
0

Lazdijų meras ragina aukoti perkant lietuvišką produkciją

Lazdijų meras ragina aukoti perkant lietuvišką produkcijąLazdijų r. sav. nuotr.

 

Įpusėjus rudeniui, spalio 21-22 dienomis, visoje Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija. Prie šios akcijos prisidėjo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Penktadienį jis apsilankė viename iš Lazdijuose esančių prekybos centrų ir paaukojo ilgai negendančių maisto produktų bei būtinų higienos prekių nepasiturintiems. Meras bendravo su akcijos savanoriais dirbančiais Lazdijų socialinių paslaugų centro darbuotojais, gimnazijos moksleiviais bei kvietė rajono gyventojus prisijungti prie šios prasmingos iniciatyvos ir prisidėti savo aukomis. Taip pat meras ragino aukoti perkant Lietuvoje pagamintas prekes, nes taip kartu bus padedama ne tik nepasiturintiems gyventojams, bet ir  palaikomi vietinės produkcijos gamintojai.

Savanoriai nuoširdžiai dėkojo merui už prasmingos idėjos palaikymą ir kilnų pavyzdį, kuris, tikimasi,  įkvėps kraštiečius aktyviai prisidėti prie šios gerumo iniciatyvos.

Pasak organizatorių, daugelis aukotojų vieningai pritaria: gyventojų paaukoti maisto produktai yra svarbi paspirtis padedant socialiai pažeidžiamiausiems žmonėms. Jiems efektyviai padėti vien savivaldos lėšų nepakanka. Organizacijos paaukotus produktus padalina mažas pajamas gaunantiems asmenims ir šeimoms, vienišiems senoliams, bedarbiams, benamiams, neįgaliesiems, dienos centrus lankantiems vaikams ir kitiems nepasiturintiems žmonėms.

Savanorių teigimu, tradiciškai daugiausia aukojama makaronų, margarino, miltų, aliejaus, arbatos, cukraus, įvairių konservų, kavos, įvairių kruopų, sausainių, sausų pusryčių ir kitų ilgai negendančių produktų. Ne mažiau svarbios yra ir higienos prekės, kurių įsigyti nepasiturinčiai gyvenantiems itin sudėtinga. Tad be maisto produktų raginama aukoti ir muilo, šampūno, tualetinio popieriaus, skalbimo priemonių bei kitų būtiniausių higienos reikmenų.

 

 Lazdijų r. sav. inf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!