Sportas
0

Lietuvos dziudo čempionate ant nugalėtojų pakylos lipo ir alytiškiai

Lietuvos dziudo čempionate ant nugalėtojų pakylos lipo ir alytiškiaiASRC nuotr.

Kaune vykusiame atvirąjame Lietuvos dziudo čempionate, gerai pasirodė ir mūsų miesto  dziudistai.
Svorio kategorijoje iki 66 kg ketvirtą kartą Lietuvos čempionu tapo Mykolas Lukoševičius, finale nugalėjęs šių metų Europos jaunių čempioną Artioms Galaktijonovs iš Latvijos.
Roko Nenartavičiaus svorio kategorijoje iki 90 kg laukė dar grėsmingesnis varžovas, patyręs sportininkas, daugkartinis Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkas Radvilas Matukas. Pirmomis sekundėmis Rokas atliko du efektingus veiksmus „Juka“ ir pabaigai atliktą pergalingą „ipon“ ir Rokas Nenartavičius džiaugėsi aukso medaliu.  Tai buvo Roko revanšas už praeitų metų Lietuvos čempionate „atimtą“ aukso medalį.
Vienas iš geriausių Lietuvos dziudistų Rokas Nenartavičius 14 kartų tapo Europos ir Pasaulio jaunių ir jaunimo taurių bei Europos jaunių čempionatų prizininku, iš jų 3 kartus jam užkabintas aukso medalis.
Kitose kovose Marius Labalaukis (100 kg) ir Ignas Mečajus (+100 kg) pasipuošė sidabro medaliais, o Justina Valvonytė (57 kg) tenkinosi trečiąja vieta. Kiti alytiškiai, Simonas Lukoševičius (60 kg), Raimundas Krilavičius (81 kg), Mantas Jakubavičius (73 kg), Karolina Žuklijūtė (48 kg) ir Greta Funkaitė (57 kg) liko penkti.
Trenerį Zenių Vencevičių nudžiugino dar vienas sportininkas, dziudo čempionate laimėjęs aukso medalį. Tai buvęs jo auklėtinis, Marius Paškevičius, kuris šiuo metu sportuoja Kaune.