2016 m. spalio mėn. 23 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Sportas
0

Miroslavo gimnazijos bendruomenės sporto šventė

  • Alytaus r. Miroslavo gimnazijos nuotr.

Spalio 14 dieną Alytaus r. Miroslavo gimnazijoje vyko Gimnazijos bendruomenės sporto šventė. Renginį organizavo Mokinių taryba. Anot naujosios Miroslavo gimnazijos Mokinių tarybos pirmininkės, antrokės gimnazistės Deimantės Radišauskaitės, mokiniams labai svarbu, kad mokyklos gyvenimas būtų įdomesnis ir įvairesnis, todėl jie sukvietė mokinius, mokytojus, mokinių tėvus ir netgi buvusius mokinius į šį renginį, norėdami, kad gimnazijos bendruomenės narių ryšiai taptų dar artimesni ir stipresni. Mokiniai įsitikinę, kad jų ir mokytojų santykiai yra pakankamai geri ir draugiški, tačiau norėta atrasti daugiau bendrumų ir su mokytojais, ir su tėvais.

Mokiniai ėmėsi iniciatyvos patys rengti varžybas, teisėjauti jose, registruoti rezultatus, dalyvauti apdovanojant geriausius. Be abejo, neapsieita be pagalbos – dėl kai kurių rungčių organizavimo mokinius geranoriškai konsultavo kūno kultūros mokytojos Aušra Asakavičienė ir Ingrida Rauličkienė. Dėl visos šventės veiklų suplanavimo ir renginio organizavimo žingsnelių buvo nuolat tariamasi su Mokinių tarybos veiklą kuruojančia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Gražuliene.

Gimnazijos bendruomenės sporto šventėje svarbiausia buvo ne sportiniai laimėjimai ir ne surinktų taškų skaičius, bet glaudus dalies Miroslavo gimnazijos bendruomenės susibūrimas, žaidimo azartas, gražūs tėvų, vaikų ir mokytojų tarpusavio santykiai.

Šventė prasidėjo tinklinio varžybomis, kuriose susitiko mišrios (mokinių, mokytojų ir tėvų) komandos. Tuo pat metu vyko smiginio varžybos, kurioms vadovavo pirmokės gimnazistės Inga Bagdanavičiūtė ir Kamilė Jutkevičiūtė. Jose savo jėgas ir sėkmę išbandė didžioji šventės dalyvių dalis. Vis dėlto prizinių vietų laimėtojais tapo mokiniai. Kitas šventės etapas – krepšinio varžybos ir lankų sukimo čempionatas. Po atkaklios kovos krepšinio varžybas laimėjo gimnazijos vaikinų komanda „Žalgiris“, o lankų sukimo čempione tapo mama Marytė Januškauskienė. Vestibiulyje tuo pat metu stalo tenisą žaidė gimnazijos dabartiniai ir buvę mokiniai. Čia nugalėtoju buvo paskelbtas gimnazijos buvęs mokinys Rimantas Pileckas. Vyko ir kvadrato varžybos. Jose kartu su mokiniais komandose žaidė viena mokytoja, du buvę mokiniai ir trys mamos, kurios žaidimo pradžioje jautėsi kiek nedrąsiai, tačiau greitai sulaukė komandos narių palaikymo. Sirgaliai negailėjo šioms komandoms paskatinimų, aplodismentų.

Gana didelio populiarumo sulaukė šventės dalyviams pasiūlyta veikla – jogos pamoka, kuriai maloniai vadovavo gimnazijos socialinė pedagogė Marytė Glušauskaitė. Ji dalyviams aktų salėje pademonstravo jogos asanų kompleksą pradedantiesiems. Jogos treniruotėje dalyvavusios moterys ir merginos (mokytojos, mamos ir mokinės) džiaugėsi suteikta galimybe susipažinti su tobulu sportu tiems žmonėms, kurie ieško harmonijos su savimi.

Paskutinė šventės dalis buvo estafetės. Jas organizavo Ig klasės mokinės Karolina Gudaitytė ir Dijana Nečitailo. Meginos sugalvojo įvairių judriųjų estafečių, kurios sukėlė daug emocijų ir šventės dalyviams, ir svečiams, atėjusiems palaikyti savųjų. Kiekvienoje estafetėje buvo naudojama kuo daugiau netradicinių priemonių, dėl kurių veikla tapo įdomesnė. Žinoma, reikėjo dalyvių ir vikrumo, ir sumanumo, ir greitumo.

Pasibaigus šventei, Mokinių tarybos nariai dėkojo visiems dalyviams už laiką, praleistą drauge, už kartu išgyventas emocijas ir vylėsi, jog šis sportinis renginys sustiprino gimnazijos bendruomenės draugystę, rūpinimąsi kitu bei pamokė derinti savo norus su bendruomenės interesais.

 

Alytaus r. Miroslavo gimnazijos inf.

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!