2016 m. spalio mėn. 14 d.

Du-evaldui

BC Dzūkija

 

Verslas
0

NMA parama įmonėms ir fiziniams asmenims

NMA parama įmonėms ir fiziniams asmenimsAlytaus r. sav. nuotr.

Informuojame, kad nuo rugsėjo 1 d. prasidėjo paraiškų priėmimas pagal priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Pagal šią priemonę labai mažos ir mažos įmonės bei fiziniai asmenys, užsiimantys ne žemės ūkio veikla, gali gauti iki 200 000 Eur paramą veiklai vystyti. Kitos svarbios sąlygos: paramos intensyvumas – 50%, paramos lėšos išmokamos išlaidų kompensavimo būdu.

Privaloma sąlyga – vykdyti veiklą kaimo vietovėje ir įdarbinti į naujai kuriamas darbo vietas ne mažiau kaip 80% kaimo gyventojų. Susisteminta informacija apie šią priemonę yra čia (paspausti).

Nuo 2016-09-01 visos paraiškos ir mokėjimo prašymai, įskaitant ir asmenis, dalyvaujančius kitose programose, priimami tik per ŽŪMIS sistemą (juridiniais asmenys turi įgalioti fizinį asmenį juos atstovauti ir teikti visą informaciją per šią sistemą).

Kilus klausimams ar norintiems daugiau sužinoti apie šiuo metu aktualias programas, kviečiame apsilankyti Alytaus rajono savivaldybėje adresu: Pulko g. 21, Alytus, arba susisiekti telefonu (8 315) 555 48, el.p. gediminas.dundzys@arsa.lt.

 

Alytaus r. sav. inf.

 

 

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!