BC Dzūkija

Sportas
0

RKL sezoną Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ krepšininkai pradėjo pralaimėjimu

RKL sezoną Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ krepšininkai pradėjo pralaimėjimu „ ASRC - Dzūkija“ klubo nuotr.
RKL sezono starte Fortūna nebuvo maloninga Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ krepšinio ekipai. Ji rezultatu  60:93 pralaimėjo Jonavos „ SK-2“  komandai.
Susitikimas prasidėjo dviem  Jonavos komandos taškais. Šeimininkai į tai atsakė tolimu taikliu šūviu. Komandos keitėsi taškais ir kova buvo apylygė. Visgi, sužaidus pirmą kėlinį, Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ atsilikinėjo 19:22.
Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu varžovu įsmeigtu tritaškiu. Komandą iš duobės bandė  traukti Mindaugas Sušinskas, bet jo pastangų buvo per maža ir po dviejų kėlinių varžovai įgijo dviženklį pranašumą – 32:45.
Po ilgosios pertraukos ir toliau jonaviečiams puikiai sekėsi tvarkytis su alytiškių puolimu ir svečiai greitomis kontratakomis didino skirtumą. Aikštelėje sužaidus pusvalandį švieslentėje degė skaičiai 47:67 Jonavos „ SK-2“ komandos naudai.
Ketvirtajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė. Kai rungtynių baigtis buvo aiški,  Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ vyriausiasis treneris Mindaugas Jaruševičius į aikštelę išleido mažiau vyrų krepšinio ragavusius krepšininkus. Tad nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai rezultatu 60:93 pergalę iškovojo Jonavos „ SK-2“  komanda.
Alytaus komandoje rezultatyviausi buvo M. Sušinskas surinkęs 14 taškų, Egor Gontarev pelnė 13 taškų, Laurynas Balkūnas savo sąskaitoje įsirašė 12 taškų.
Sekančias RKL sezono rungtynes Alytaus „ ASRC – Dzūkija“ žais spalio 28-ąją dieną  19 valandą išvykoje su Kaišiadorių „Kaišiadorys – Savingė“  komanda.